Młodszy Specjalista ds. Logistyki z j.niemieckim

VOG Polska Sp. z o.o.

Skierniewice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
• Opracowywanie i zlecanie transportu drobnicowego dostaw do klientów;
• Kontrola terminowej realizacji, monitorowanie dostaw i opóźnień;
• Kontrolę wskaźników logistycznych i raportowanie do przełożonego;
• Zlecanie produkcji w oparciu o prognozy i zamówienia;
• Składanie zamówień i nadzorowanie realizacji zamówień zakupowych;
• Sporządzanie raportów środowiskowych;

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• 1-3 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
• Biegłej znajomości języka niemieckiego;
• Wykształcenie w obszarze logistyki i/lub zarządzania
• Bardzo dobrej znajomości pakietu Office (Excel)
• Znajomości działania łańcucha dostaw;
• Mile widziane doświadczenie w obszarach: transport i logistyka, supplier management;
• Dokładność, sumienność, terminowość, nastawienia na współpracę w zespole;

Firma oferuje:
• Atrakcyjny system wynagrodzeń;
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;
• Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej strukturze;
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Dobre warunki i miłą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym na rynku a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja