Młodszy specjalista ds. księgowości

Randstad Polska Sp. z o.o.

okolice Środy Śląskiej, dolnośląskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Aktualnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy osób zainteresowanych ofertą pracy na stanowisku:

Nr ref.: 41788
Praca stała
Lokalizacja: okolice Środy Śląskiej

Zakres obowiązków:
  • bieżące wsparcie pracowników działu księgowości w codziennych zadaniach
  • weryfikacja poprawności danych na dokumentach księgowych
  • wsparcie w procesie obiegu dokumentów księgowych
  • wprowadzanie danych z dokumentów księgowych do systemu
  • weryfikacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • archiwizacja dokumentów
  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • wystawianie not korygujących
  • uzgadnianie i potwierdzanie sald

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne - rachunkowość i finanse
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości finansowej
  • podstawowa wiedza nt. zasad tworzenia zapisów księgowych
  • dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)
  • chęć samorozwoju, umiejętność szybkiej nauki i poszerzania wiedzy
  • sumienność, pracowitość, umiejętność współpracy z zespołem
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • doświadczenie w księgowości (praktyki, staże) będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w międzynarodowej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)