Młodszy specjalista ds. kontrolingu

3W Dystrybucja Budowlana Spółka Akcyjna

Ruda Ślaska, śląskie

Opis stanowiska pracy

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane oraz hydroizolacje.

Aktualnie w związku z kolejnym etapem rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsca pracy: Ruda Śląska

Nr ref. 1/FK/2017

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie raportów na wewnętrzne potrzeby Spółki
  • Analiza wyników finansowych i operacyjnych
  • Przygotowywanie informacji zarządczych oraz prezentacji
  • Udział w procesie budżetowania, kontrola jego wykonania oraz analiza odchyleń i kontrola kosztów
  • Tworzenie i aktualizowanie modeli finansowych Spółki
  • Dbałość o poprawność danych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office, ze szczególnym naciskiem na obsługę MS Excel i Power Point
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków
  • Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Samodzielność
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty Multi Sport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze

Prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego wraz z poniższym oświadczeniem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Analityka