Młodszy Specjalista ds. Konrolingu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie w pełni współpracować z Dyrektorem Finansowym i będzie odpowiedzialna za wszelkiego rodzaju analizy, budżetowanie, raportowanie i cła na zamknięcie miesiąca.
To idealna rola dla kandydata z 1-3-letnim doświadczeniem, który chciałby uczyć się i rozwijać w firmie poziomo przez dłuższy czas. Umowa na czas około 1,5 roku.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa organizacja, lider w projektowaniu wnętrz domowych, działający na rynkach globalnych od ponad 100 lat.
Ze względu na rozwój firmy w Polsce poszukujemy odpowiednich i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Junior Controlling Specialist z siedzibą w Warszawie.
Obecnie będzie to umowa na zastępstwo - około 1,5 roku.

Opis stanowiska

* Planowanie budżetu i prognozy,
* Udział w raportowaniu zarządczym i analizie finansowej,
* Wsparcie w raportowaniu miesięcznym, kwartalnym i rocznym zgodnie ze standardami Grupy oraz raportowaniem / śledzeniem KPI biznesowych,
* Wykonaj szczegółową analizę wariancji budżetu,
* Szczegółowa analiza sprzedaży, pozycji kosztowych, kluczowych wskaźników oraz faktycznych wyników w stosunku do budżetu,
* Zapewnienie zgodności sprawozdań finansowych,
* Raportowanie ad-hoc,
* Raporty do Dyrektora Finansowego CEE,

Profil kandydata

* Licencjat z ekonomii, administracji biznesowej, finansów, matematyki, statystyki
* Minimum 1-3 lata odpowiedniego doświadczenia w dziale controllingu lub księgowości w zakresie budżetowania, analizy i raportowania,
* Solidna znajomość MS Excel,
* Znajomość SAP będzie atutem,
* Myślenie analityczne, zorientowane na wyniki, zdyscyplinowane, zmotywowane,
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość udziału w szerokim spojrzeniu na procesy w firmie,
  • Umowa na półtora roku,
  • Pakiet socjalny,
  • Bardzo dobra i rozwijająca atmosfera pracy,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page