(Młodszy) Specjalista ds. Kadr i Płac

Michael Page

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, znanej i cenionej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko (Młodszego) Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG food należąca do międzynarodowej grupy. Ugruntowana i mocna pozycja na rynku, daje pracownikom pewność zatrudnienia oraz poczucie satysfakcji.

Lokalizacja: 20km od Inowrocławia

Proces rekrutacyjny obejmuje:
1) Rozmowę online z konsultantem Michael Page (Katarzyna Bończewska)
2) Rozmowę z HR Manager i test podstawowej znajomości zagadnień kadrowo-płacowych

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej administracji kadrowej (ewidencja czasu pracy, akta osobowe, sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy, zaświadczenia itp.),
  • Prowadzenie dokumentacji płacowej oraz sporządzanie list płac,
  • Weryfikacja i prawidłowe dokonywanie potrąceń z wynagrodzeń (zaliczki, zajęcia komornicze i inne),
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy,
  • Nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP,
  • Prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień oraz innych absencji, rozliczanie czasu pracy,
  • Wsparcie managerów przy tworzeniu harmonogramów czasu pracy, doradztwo w zakresie możliwości i rozwiązań z zakresu prawa pracy,
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań na zewnętrzne (PFRON, GUS, PIP, PPK) i wewnętrzne potrzeby,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń.

Profil kandydata

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową,
  • Mile widziana znajomość programu R2Płatnik,
  • Dobra, praktyczna znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych, połączona z umiejętnością prawidłowej interpretacji zmian,
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu naliczaniem wynagrodzeń (w tym wynagrodzeń chorobowych i zasiłków),
  • Komunikatywność, nastawienie na współpracę z zespołem i klientem wewnętrznym,
  • Doskonała organizacji pracy, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność i dyskrecja,
  • Systematyczność, sumienność i dokładność w działaniu,
  • Doskonała organizacja czasu pracy i terminowość.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:00 a 9:00),
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych oraz system premiowy,
  • Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych i rozwoju w zakresie miękkiego HR,
  • Pracę we wspierającym i serdecznym zespole.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Inowrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page