Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 03/12/2016.

Młodszy Specjalista ds. Jakości

Łódź, łódzkie

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Zakładu Transformatorów Mocy poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Jakości. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością.

Zadania:

- Prowadzenie audytów jakościowych, definiowanie działań korygujących oraz analiza zaraportowanych działań;

- Nadzór nad zbieraniem danych i raportowaniem wskaźników jakościowych;

- Monitorowanie wskaźników jakościowych procesu w celu sprawdzenia stopnia realizacji celów oraz identyfikacji obszarów wymagających usprawnień;

- Nadzorowanie dokumentowania ustaleń w postaci procedur i instrukcji;

- Analiza przyczyn działań niezgodnych i inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem procesów zwłaszcza działań zapobiegawczych;

- Obsługa jakościowa reklamacji;

- Nadzór nad specyficznymi wymaganiami klientów;

- Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Elektrotechnika, Energetyka);

- Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

- Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;

- Znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością (ISO 9001, 14001, 18001);

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);

- Prawo jazdy kategorii B;

- Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;

- Łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania kwalifikacji;

- Analityczne myślenie i kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

ABB to światowy lider w dziedzinie energetyki i automatyki. Zapewnia nieograniczony... dostęp do pojawiających się technologii oraz pracę w międzynarodowym środowisku, umożliwiającym dzielenie się wiedzą i doświadczeniami.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości