młodszy specjalista ds. jakości i BHP

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla stałego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Agro, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 32717
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • udział w opracowywaniu i monitorowaniu działań poprawy jakości w firmie
  • udział w opracowywaniu działań BHP
  • dokumentacja i rejestracja systemu jakości
  • udział w innych projektach związanych z obszarem jakości i BHP w firmie

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. rok doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
  • wiedza z zakresu jakośći , BHP, ISO
  • znajomość programów MS Office (raporty, zestawienia, analizy)
  • umiejętność analitycznego myślenia

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji oraz doświadczenia w branży Agro
  • praca w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)