Kelly Services Poland Sp. z o.o.
Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593.
Dla jednego z naszych klientów, aktualnie poszukujemy:

(Młodszy) Specjalista ds. IT

Lokalizacja: Skawina, Kraków

(Młodszego) Specjalisty ds. IT

Zakres obowiązków:

• Wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych (przekładanie zagadnień biznesowych na potrzeby IT i odwrotnie)
• Zarządzanie, utrzymywanie, rozwój i administracja systemów ERP
• Rozliczanie usług ICT w oparciu o SLA
• Wspieranie procesów logistycznych ICT
• Dokumentowanie systemów ICT, rozliczanie usług wspólnych
• Wdrażanie i usprawnianie narzędzi raportowych i analitycznych
• Raportowanie realizacji zadań
• Kontakt z dostawcami rozwiązań

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka, Elektrotechnika lib kierunki pokrewne)
• Bardzo dobra znajomość środowiska Windows
• Znajomość baz danych SQL oraz narzędzi MS SQL Server
• Doświadczenie w pracy z systemami ERP oraz MS SharePoint
• Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów komputerowych
• Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności miękkie, komunikatywność
• Dobra znajomość języka angielskiego