Młodszy Specjalista ds. Helpdesk

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Grupa HRK powstała w 2000 r., obecnie jesteśmy liderem w Polsce w wielu obszarach usług HR. Sukces grupy HRK wynika z kompetencji naszych pracowników bogatej oferty oraz zastosowania nowoczesnych narzędzi IT w ramach poszczególnych projektów.
Młodszy Specjalista ds. HelpdeskMiejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Wsparcie działu IT w zakresie konfiguracji sprzętu,
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania,
  • Administracja i utrzymanie komputerów, notebooków, urządzeń peryferyjnych użytkowników,
  • Rozwiązywanie problemów, pomoc techniczna,
  • Wsparcie działu w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Wymagania:

  • Znajomość systemów Windows 7/10,
  • Znajomość MS Office 2010/2013/2016,
  • Umiejętność rozwiązywania i monitorowania problemów technicznych,
  • Znajomość języka angielskiego.

W zamian oferujemy pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie. Możliwość rozwoju zawodowego i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.