Młodszy specjalista ds. funduszy unijnych

Acuarius Consulting Ziemowit Ekiert

02-304 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- wsparcie w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie oraz wniosków o płatność nowych projektów unijnych (2014-2020),
- pozyskiwanie oraz gromadzenie informacji dotyczących wytycznych do realizacji projektów,
- wyszukiwanie specjalistycznych informacji o danym rynku, branży, firmie (desk research),
- monitorowanie informacji na temat aktualnych i planowanych konkursów,
- wsparcie przy bieżącej współpracy z klientami.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne (rachunkowość, finanse),
- praktyka w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie w zakresie projektów eksportowych i inwestycyjnych - warunek konieczny,
- znajomość zasad finansowania projektów,
- umiejętność zdobywania i selekcjonowania informacji,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- umiejętność redagowania tekstów i sporządzania raportów i ofert,
- terminowość realizowanych zadań i umiejętności pracy pod presją czasu,,
- biegła znajomość MS Office.

Mile widziane:
- doświadczenie w zakresie pozyskiwania funduszy B+R,
- znajomość drugiego języka obcego.

Prezentacja firmy

Acuarius Consulting specjalizuje się w doradztwie i pośrednictwie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse