Młodszy Specjalista ds. eksportu/ rynek niemieckojęzyczny

Gardeco Sp. z o.o.

30-363 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz zdobyć doświadczenie bądź rozwijać się w dziale handlowym? Chcesz współpracować z klientami na rynkach międzynarodowych?
Firma Gardeco zajmuje się dystrybucją artykułów ogrodowych na rynku międzynarodowym.
W związku z rozwojem działu handlowego, ukierunkowanego na klienta niemieckojęzycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Eksportu
rynek niemiecki
miejsce pracy: Kraków, ul. Rydlówka 5 (okolice Ronda Matecznego)
(SPZN/27/2014)

Oferujemy :
pracę w młodym, dynamicznym zespole
możliwość rozwoju zawodowego
umowę o pracę
motywacyjny system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z określeniem swoich oczekiwań finansowych pod adres:

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Wymagania

doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta zagranicznego
znajomość technik negocjacji
wysokie zdolności interpersonalne
min. dobra znajomość języka niemieckiego
znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.
prawo jazdy kat B.
doskonała znajomość pakietu Office

Prezentacja firmy

Firma z branży handlowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie