Młodszy specjalista ds. ecommerce z dala od korporacji

Massi Sp. z o.o.

05-870 Białuty, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Firma Barteks jest właścicielem jednego z prężniej rozwijających się sklepów internetowych w branży wyposażenia łazienek (tanialazienka(kropka)com). Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy są bardzo ambitni i chcą się cały czas rozwijać. Sam właściciel firmy jest głęboko zaangażowany w rozwój tego projektu bo wie, że tworzy firmę, gdzie ludzie chcą pracować i tworzy dla nich miejsce wyjątkowe.

Na jakie stanowisko szukamy?

Poszukujemy specjalisty ds. e-commerce. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna kompleksowe zarządzanie platformą sklepu internetowego. Do takich działań będzie należeć:

  • moderowanie oferty sklepu
  • monitorowanie działań agencji współpracujących
  • wdrażanie nowych rozwiązań, które zwiększą wyniki
  • śledzenie nowych rozwiązań i trendów w zakresie e-commerce i wdrażanie ich w sklepie
  • monitorowanie rynku
  • zarządzanie portalami społecznościowymi
  • i wiele wielu innych działań, które można wdrażać przy sprzedaży internetowej

Czego oczekujemy od nowego członka zespołu?

Osoba, która dołączy do nas musi być samodzielna. Posiadanie wiedzy, która sprawi, że sklep się zacznie jeszcze szybciej rozwijać to oczywistość. Znajomość zagadnień e-commerce to obowiązek, jeżeli mamy Ciebie zaprosić na rozmowę. Uśmiech na twarzy i pozytywne nastawienie do życia to oczywista oczywistość. W naszej firmie wyznajemy filozofie Kaizen, czyli nieustannie pracujemy nad poprawą wszystkiego co nas otacza, dlatego musisz być na to gotowy!

Co możemy tobie zaoferować?

  • Praca w godzinach od 8:00 do 16:00 ( Miejsce pracy Białuty 33b, Błonie)
  • Realny wpływ na rozwój naszej marki
  • Praca w zespole, który nie lubi pracy w korporacji
  • Umową o pracę
  • Możliwość rozwoju, ale o tym więcej na naszym spotkaniu.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma Barteks jest właścicielem jednego z prężniej rozwijających się skl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce