młodszy specjalista ds. doradztwa technicznego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Krokowa, pomorskie

Dla swojego stałego klienta, firmy produkcyjnej z branży instalacyjnej, poszukujemy absolwenta/tki szkoły średniej lub studiów inżynieryjnych na stanowisko:

Nr ref.: 41303
Praca stała
Lokalizacja: Krokowa

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie obliczeń oraz rysunków związanych z doborem asortymentu na potrzeby Działu Marketingu
  • Wsparcie techniczne dla Menedżera Produktów w ramach realizacji strategii sprzedaży, rozwoju i promocji podległych mu grup produktowych
  • Redagowanie pism (w tym technicznych) na potrzeby Klientów
  • Udzielanie wsparcia technicznego Klientowi zewnętrznemu, jak i wewnętrznemu (telefon, e-mail)
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych
  • Pomoc przy opracowywaniu materiałów marketingowych, w tym materiałów technicznych, jak rysunki czy programy obliczeniowe
  • Pomoc przy publikacjach w magazynach branżowych
  • Dbanie o aktualność i prawidłowość merytoryczną przygotowywanych materiałów
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń

Oczekiwania:
  • Min. średnie wykształcenie, preferowane wyższe inżynieryjne (np. inżynieria środowiska)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność analitycznego, przestrzennego myślenia, dokonywania kalkulacji
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zadaniowość
  • Skupienie na detalu
  • Podstawowe kompetencje interpersonalne, pozwalające na swobodną komunikację w zespole

Oferta:
  • Możliwość pracy dla jednej z większych firm z branży instalacyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju wewnątrz organizacji
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia uznaniowa

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)