Młodszy Specjalista ds. Controllingu w Oleśnicy

PMI Solutions Sp. z o.o.

Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

PMI Solutions Sp. z o.o. poszukuje ambitnej osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Controllingu

Miejsce pracy: Oleśnica pod Wrocławiem

Opis stanowiska:
• Gwarantowanie zgodności danych z systemów ERP i OLAP w odpowiednich księgach
• Dostarczanie Managerom odpowiednich danych na temat wielkości sprzedaży
i udziałów, a także analiz wspierających
• Wspieranie Managerów w tworzeniu analiz rynkowych i działań konkurencji
• Zarządzanie budżetem sprzedaży/prognozami/planami strategicznymi
• Wspieranie działu w kierowaniu kosztorysami (na podstawie płatności, limitów kredytowych i modeli rabatowych)
• Tworzenie raportów, ewaluacji i opinii
• Wspieranie Managerów w klasyfikacji klientów (A, B, C), planowaniu wzrostów
i identyfikacji klientów nie przynoszących zysków
• Tworzenie raportów specjalnych i analiz

Oferujemy:
• Umowę o pracę do połowy stycznia 2015 roku z możliwością przedłużenia
• Pracę w międzynarodowym środowisku (możliwość poszerzenia znajomości języka angielskiego i słownictwa branżowego)
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji, zawierającej CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, w tytule podając nazwę stanowiska pracy.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i udzielenia informacji zwrotnych tylko wybranym kandydatom.

Wymagania

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej upper-intermediate
• Wykształcenie wyższe z zakresu analizy finansowe, controllingu lub ekonomii, ewentualnie student ostatnich lat studiów
• Duże zdolności matematyczne
• Znajomość MS Excel
• Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
• Wysokie zdolności komunikacyjne
• Pracowitość i szybkie znajdowanie rozwiązań
• Zapobiegliwość i umiejętność reagowania na nieprzewidziane sytuacje
• Mile widziane doświadczenie w międzynarodowej korporacji
• Mobilność i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Spółka PMI Outsourcing jest firmą doradztwa personalnego działają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
połowa stycznia 2015
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse