Młodszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie globalnego system bezpieczeństwa
  • Zapewnienie wsparcia poprzez pracę z użyciem systemów i aplikacji do zarządzania bezpieczeństwem, raportowania I zarządzania ryzykiem
  • Raportowanie problemów zgodnie z polityką użytkowania narzędzi, e-maili etc.
  • Monitoring oraz rozwiązywanie lub eskalacja problemów i alertów
  • Asystowanie w użytkowaniu narzędzi do monitoringu i zarządzania bezpieczeństwem takich jak: SIEM, Content Filtering, IPS etc.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • 1 -2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Rozwijanie i utrzymanie systemów związanych z bezpieczeństwem IT
  • Znajomość obsługi telefonów mobilych i monitoringu
  • Ogólna wiedza z zakresu infrastruktury bezpieczeństwa IT w jednej lub kilku technologiach: Windows, Unix/Linux, komputery stacjonarne/laptopy, telefony
  • Otwartość na pracę zmianową

Mile widziane:

  • Zorientowanie na dostarczenie jak najwyższej jakości usługi
  • Umiejętność poszukiwania informacji i rozwiązywania problemów IT
  • Otwartość w stosunku do pozostałych członków zespołu
  • Umiejętność tworzenia jasno sformułowanej dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.