Młodszy Specjalista ds. Analiz i Rozliczeń Usług

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca Elektronika / Telekomunikacja

Zadania na stanowisku :

• Raportowanie wykonania wskaźników operacyjnych dla procesów, z zakresu działalności organizacji.
• Tworzenie wymagań do raportów i systemów raportowych, przygotowywanie prezentacji danych raportowych w celu dostarczania informacji dla potrzeb podejmowania decyzji.
• Bieżące przygotowywanie analiz ilościowych i jakościowych, w tym analiz zarządczych z obszaru utrzymania sieci na potrzeby zwiększania operacyjnej efektywności stref utrzymaniowych. Sporządzanie raportów analitycznych dla HRBA oraz tworzenie niestandardowych analiz i raportów w wyznaczonym zakresie i określonym czasie w celu pozyskania danych i zapewnienia bieżącej sprawozdawczości.
• Zapewnienie koordynacji wdrożenia i poprawności raportowania zdarzeń na sieci, współpraca z innymi jednostkami w zakresie.
• Wsparcie raportowe dla procesu implementacji różnych projektów operacyjnych, pod kątem kompleksowego raportowania wyników oraz wsparcie analityczne w tym zakresie. Udział w pracach zespołów projektowych w celu wsparcia procesu wdrażania nowych projektów. Wsparcie działu IT przy tworzeniu nowych aplikacji oraz rozwijaniu istniejących o nowe funkcjonalności.

Wymagania:
• Rozwinięte zdolności interpersonalne, zdolności analityczne
• Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania ustalonych terminów
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowane zadania; orientacja na wynik
• Umiejętności szybkiego przyswajania nowych narzędzi informatycznych w zakresie pozyskiwania danych i ich analizy. Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel, Access

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków
• dodatkowe benefity (Luxmed, Multisport, PZU)
• możliwość rozwoju w strukturach firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.