Młodszy Specjalista ds. Administracji

Semcore

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Tworzymy unikalne rozwiązania w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Nasza strategia zakłada skuteczną i opłacalną promocję firm w sieci, a dyscyplina oraz zaangażowanie pozwalają na precyzyjne osiąganie wspólnych celów, czerpiąc przy tym sporą satysfakcję.

SEMCORE – ↑ ponad konkurencją.

Najważniejsze obowiązki:

  • komplementowanie i uzupełnianie baz danych,
  • przygotowywanie i generowanie raportów,
  • obsługa korespondencji wychodzącej,
  • kontakt z klientem w sprawach administracyjnych i księgowych,
  • obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązaniem umów pracowniczych,
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji w biurze,
  • zamawianie materiałów biurowych,
  • wsparcie w bieżących działaniach firmy.

Oferujemy:

  • pracę wśród najlepszych specjalistów w branży,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • bardzo dobrą atmosferę i uczciwą ocenę potencjału każdego pracownika.

Prosimy o wysłanie CV poprzez formularz kontaktowy. Należy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SEMCORE s.c. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 70/4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wymagania

  • praktyczna znajomość programu Excel i Word,
  • samodzielność oraz dobra organizacji czasu,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu w powierzonych zadaniach,
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku od 8 do 16,
  • dużym atutem będzie: czynne prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

SEMCORE – ↑ ponad konkurencją <br/> <br/>Stawiamy na rozwój każdego prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Do ustalenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat