Młodszy Specjalista ds. Administracji / Junior Administration Specialist

Workforce Logiq

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz USA, z główną siedzibą w Orlando (USA). Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Administracji / Junior Administration Specialist

Jeżeli interesuje Cię praca, w której wnikliwie dowiesz się, na czym polega administracyjna organizacja pracy, jesteś osobą dynamiczną, zdecydowaną i potrafisz priorytetować obowiązki, to nie czekaj i prześlij swoje CV. ZeroChaos daje możliwość rozwoju dla aktywnej osoby, która będzie wiedziała jak sprawnie wykorzystać umiejętności komunikacyjne i profesjonalne podejście w kontaktach.

Zadania:

• Sprawna organizacja i rozliczanie szkoleń

• Planowanie podróży służbowych

• Terminowa wysyłka faktur do klientów

• Wprowadzanie danych do systemu

• Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, koordynacja korespondencji biura

• Wsparcie w gromadzeniu, segregowaniu, archiwizowaniu dokumentacji pracowniczej

• Dodatkowe obowiązki administracyjno-biurowe (np. zamówienie artykułów biurowych)

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie – umowa o pracę

• Pracę w siedzibie firmy ZeroChaos w Warszawie w dogodnej lokalizacji, dobre połączenia także komunikacją miejską

• Pracę w przyjaznej atmosferze z możliwością zdobycia wszechstronnego doświadczenia

• Atrakcyjny pakiet socjalny – prywatne ubezpieczanie medyczne, karta mulisport

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu administracji, finansów lub prawa lub w trakcie nauki (studia zaoczne)

• Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

• Wysokich umiejętności komunikacyjnych

• Umiejętność szybkiego uczenia się

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem MS Office

• Bardzo dobrej organizacji pracy

• Umiejętności pracy pod presją czasu

• Samoorganizacji

• Dobrej znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat