młodszy specjalista do spraw finansowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, do jej nowo utworzonego Centre of Excellence poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Nr ref.: 33545
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
  • kontrola poprawności księgowań
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • ustalanie sald
  • inne bieżące prace księgowe

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (profil finansowy)
  • dobra znajomość programu MS Excel – warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym lub strukturach SSC/BPO,
  • mile widziane doświadczenie w księgowaniu wyciągów bankowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • dokładność, sumienność, samodyscyplina, gotowość do efektywnej pracy pod presją czasu

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową na okres około 8 tygodni, z możliwością przedłużenia
  • możliwość uczestnictwa w ciekawym projekcie
  • pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającym się SSC
  • rozwój zawodowy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)