Młodszy Specjalista do Działu Obsługi Klienta

Adore Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Młodszy Specjalista do Działu Obsługi Klienta w języku: украинский, русский, slovenský, deutsch, magyar

Nr ref.: GO/07/2014
Lokalizacja: Kraków

Międzynarodowy Gigant w obszarze wyszukiwarek internetowych aktualnie tworzy nowy dział do którego poszukuje pracowników marzących o prestiżu, z rocznym doświadczeniem w obsłudze Klienta z językiem angielskim poziom B1/B2 oraz płynnym jednym z języków: słowacki lub rosyjski lub ukraiński lub węgierski lub niemiecki - preferowani native speaker.

Wynagrodzenie podstawowe + premie, dodatkowo m. in. luxmed, multisport i inne.

Jeśli chcesz wykorzystać i połączyć swoje kompetencje językowe z pracą zawodową to jesteś osobą której szukamy! Prześlij nam swoje CV, jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim (dodatkowo też w języku polskim) ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Inne CV niż w języku angielskim nie będą rozpatrywane.

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa