Młodszy SEO Copywriter

BadzWidoczny.pl s.c.

Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • pisanie tekstów na strony internetowe
  • wyszukiwanie informacji i źródeł dla potrzeb pisanych tekstów
  • praca pomocnicza przy kampaniach SEO/SEM
  • praca nad rozwojem strategii marketingowych Firmy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju
  • zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • praca w młodym kreatywnym zespole

Wymagania

  • umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie i kreatywnego pisania artykułów z różnych dziedzin na podstawie znalezionych źródeł
  • umiejętność szybkiego pisania
  • doskonała znajomość ortografii i języka polskiego
  • umiejętność pisania tekstów w różnych stylach
  • umiejętność samodzielnego myślenia
  • doskonała organizacja pracy
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • sprawne obsługiwanie klienta poczty elektronicznej oraz pakietu MS Office
  • duża ambicja i zaangażowanie w pracę na rzecz Firmy

Prezentacja firmy

BądźWidoczny.pl to dynamiczna firma świadczącą usługi z zakresu marketin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce