Nowa Szkoła Sp.  z o.o.

Młodszy Projektant

Od: Nowa Szkoła Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Sprawdzanie i modyfikowanie dokumentacji technicznej,
  • Udoskonalanie Projektów w celu zoptymalizowania produkcji,
  • Przygotowanie rysunków technicznych na podstawie wytycznych Klienta i Działu Obsługi Klienta,
  • Współpraca z działem Produkcji na etapie tworzenia projektu i dalszej produkcji,
  • Kontrola kosztów projektów na wszystkich etapach jego realizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie nauki),
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość zasad projektowania technicznego
  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej,
  • Mile widziana podstawowa znajomość programów do projektowania, np. Solidworks,
  • Umiejętność planowania oraz efektywnego zarządzania czasem,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Silna motywacja do pracy,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Możliwość poszerzania kompetencji zawodowych,
  • Dużą samodzielność planowania i organizacji zadań,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania ścieżki rozwoju zawodowego,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Pakiety socjalne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.