MŁODSZY PROJEKTANT KONSTRUKCJI BUDOWLANO-INŻYNIERSKICH

Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Komorniki k. Poznań, wielkopolskie

Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k. Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k. Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k. Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k. Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, wyznaczającym najwyższe standardy w branży budowlanej. Od kilkunastu lat na rynku polskim oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa przemysłowego, obejmujące cały proces inwestycyjny - od koncepcji, poprzez projekt, aż do oddania obiektu pod klucz.
Generalny Wykonawca Inwestycji Budowlanych w związku z dynamicznym rozwojem
poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki k. Poznań

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja oraz sporządzanie rysunków wykonawczych elementów konstrukcji oraz sprawdzanie poprawności przyjętych rozwiązań projektowych
  • wspieranie działu konstrukcyjnego w rozwiązywaniu problemów technicznych na etapie projektowania i realizacji
  • znajomość norm projektowych
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej zgodnej z przepisami, normami oraz zleceniem Klienta

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera w środowisku CAD
  • znajomość rysunku technicznego
  • wykształcenie wyższe, kierunek: budownictwo (również w trakcie studiów magisterskich - studenci V roku)
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji wielkopowierzchniowych stalowych i żelbetowych – mile widziane
  • umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość, samodzielność

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • uczestnictwo przy realizacji ciekawych i niebanalnych projektów
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności pracę w młodym i dynamicznym zespole