Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 01/07/2016.

Młodszy Programista

Gdynia, pomorskie

Asseco Poland S.A.

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Programowanie aplikacji mobilnych (JAVA / Objective-C / C#)
  • Programowanie aplikacji/usług  JAVA
  • Programowanie aplikacji web (JavaScript / HTML 5)
  • Praca nad systemami finansowymi
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany profil informatyczny)
  • Umiejętność programowania na platformy mobilne w języku Java Android lub Objective-C (iOS)
  • Podstawy języka SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • Zaangażowanie i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziana znajomość:

  • Serwerów aplikacyjnych (WebLogic, JBoss, Apache)
  • Spring Framework
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Zagadnień tworzenia testów jednostkowych, w szczególności z wykorzystaniem junit
  • Podstawowych wzorców projektowych (gof)
  • Środowiska programowania Eclipse
  • Notacji UML

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów... Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki. Jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w ponad 40 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA, Nigeria, Rosja). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 18 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy