Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A.
PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie całego kraju. W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku:

Młodszy programista systemów IT

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • tworzenie oprogramowania systemów informacyjnych instalowanych na pojazdach szynowych, np.: system monitoringu, emisji reklam, informacji pasażerskiej, zliczania pasażerów,
  • uruchamianie systemów IT w środowisku produkcyjnym,
  • tworzenie testów automatycznych i dbanie o wysoką jakość wytwarzanego kodu,
  • tworzenie dokumentacji oprogramowania.

Wymagania:

  • umiejętność programowania obiektowego w C#,
  • wykształcenie wyższe: absolwent /w trakcie studiów - preferowane kierunki: informatyka, teleinformatyka lub pokrewne,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej z dużym potencjałem innowacyjności,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • pracę z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi z możliwością testów laboratoryjnych,
  • możliwość uczestnictwa w prestiżowych projektach IT,
  • możliwość uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach w kraju i za granicą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.