Młodszy programista PHP

Netventure Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Netventure Sp. z o.o., producent wiodącego w kraju systemu obsługi konferencji Syskonf poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko:

MŁODSZY PROGRAMISTA PHP (ref.: 2016/01/JPHP)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i wdrożenia niestandardowych rozwiązań dla klientów platformy internetowej Syskonf wraz z zespołem programistów.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia z możliwością regulowania godzin pracy
  • Udział we wdrożeniach ciekawych projektów eventowych
  • Nieograniczony dostęp do pysznej kawy
  • Pracę w pięknej willi na Sadybie rodem z Klanu (to nie Mordor na Domaniewskiej!)
  • Wysokie prawdopodobieństwo wolnych miejsc parkingowych przed biurem

Praca wyłącznie w naszym biurze w Warszawie - brak możliwości pracy zdalnej.

Studenci studiów zaocznych mile widziani.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości PHP5
  • Dobrej znajomości MySQL
  • Dobrej znajomości JavaScript
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Kreatywności, umiejętności rozwiązywania problemów
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Komunikatywności

Mile widziana:

  • Znajomość składni systemu szablonów Smarty
  • Znajomość HTML 5
  • Umiejętność pracy z repozytorium SVN
  • Znajomość frameworków PHP
  • Podstawowa znajomość systemu Linux

Prezentacja firmy

Netventure jest producentem wiodącego na rynku krajowym oprogramo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Premie za duże wdrożenia zakończone sukcesem
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy