Młodszy Programista PHP

ZnamLek Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu internetowego poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Do podstawowych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

• udział w rozwoju serwisu internetowego

• udział w budowaniu, projektowaniu, modyfikowaniu skryptów i aplikacji

• modyfikacje i rozwój istniejących projektów, oprogramowania i stron

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę na pełen etat lub inną dogodną dla Kandydatów formę z wyłączeniem pracy zdalnej.
  • udział w topowych projektach dla marek o zasięgu międzynarodowym
  • rozwój kompetencji i szkolenia
  • komfortową atmosferę
  • benfity socjalne
  • Wynagrodzenie uzleżnione od kwalifikacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Wymagania

• dobra znajomość języka PHP (OOP)
• znajomość języka SQL, oraz bazy danych MySQL
• znajomość HTML, CSS, JavaScript z wykorzystaniem jQuery
• pisanie przejrzystego kodu, zgodnego z popularnymi przeglądarkami (MS IE, Firefox, Opera, Safari)
• umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• umiejętność pracy w zespole,
• znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna)
• mile widziana znajomość Zend Framework oraz znajomość systemów operacyjnych Linux

Prezentacja firmy

Znamlek.pl to dynamicznie rozwijający się serwis internetowy, któ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy