Profi Credit Polska S.A.
PROFI CREDIT Polska S.A. jest w czołówce firm pożyczkowych w Polsce. Działamy na polskim rynku od 16 lat i specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek gotówkowych głównie dla klientów. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

W związku z rozwojem naszej Spółki i potrzebą rozbudowania teamu Programistów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Programista PHP

Miejsce pracy: Bielsko - Biała

Planowany termin zatrudnienia: 02.2017r.

Masz swoje wymagania?

Doskonale to rozumiemy! Spójrz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne – dołożymy wszelkich starań, żebyś w pełni poznał swoje zadania!
  • Zdobywanie bardzo cennego doświadczenia zawodowego – pracuj z najlepszymi i buduj swoją wiedzę!
  • Udział w ambitnych, międzynarodowych projektach IT i współtworzenie nowatorskich narzędzi – realizuj zadania wysokich lotów!
  • Fachowe szkolenia zgodne z Twoim profilem zawodowym – wiemy, że rozwój umiejętności to coś, czego absolutnie potrzebujesz; zapewnimy Ci to!
  • Możliwość sugerowania rozwiązań i wdrażania pomysłów – doceniamy inicjatywę i kreatywność!
  • Pozytywne środowisko pracy i fajną atmosferę :) – lubimy ze sobą pracować, dołączysz do nas?
  • Rozbudowany pakiet benefitów, a wśród nich m. in: karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, język angielski w czasie pracy, imprezy integracyjne, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, zajęcia sportowe dla pracowników i ich dzieci (my kochamy grać w siatkówkę, a nasze pociechy kopią piłkę !), prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wakacji, dnia dziecka i świąt, preferencyjna cena sprawdzonego cateringu.
  • Klarowny i bardzo atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + premia kwartalna w postaci 4 dodatkowych wynagrodzeń – nas to motywuje, a Ciebie :)?
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej rynkowo i ciągle rozwijającej się Spółce finansowej – pewny, solidny pracodawca to jest to!
  • Pracę stacjonarną (1 etat) w Bielsku-Białej, w Centrali Spółki – pracuj od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach i miej czas na realizację swoich pasji!
  • Nowe biuro i profesjonalne narzędzia pracy - notebook z SSD + 2 monitory + PHPSTORM.

Co będzie Twoimi zadaniami?

  • Rozwój i optymalizacja wewnętrznych systemów Spółki
  • Budowa nowych rozwiązań w oparciu o najnowsze technologie, wspierające działanie Spółki
  • Uczestnictwo w dużych, międzynarodowych projektach
  • Współpraca z zespołem Programistów

Kogo poszukujemy?

Profil naszego Młodszego Programisty:

  • Znajomość PHP 7 i programowania obiektowego
  • Znajomość framework Symfony2
  • Umiejętność budowy zapytań TSQL (praca z silnikami MSSQL, MySQL, PostgreSQL)
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript, PHPStorm
  • Terminowość, dokładność i własna inicjatywa
  • Umiejętność współpracy w zespole