MŁODSZY PROGRAMISTA JAVA

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Lokalizacja: Warszawa

Numer ref.: W/ISJJAV

Aktualnie rozpoczynamy nowy, imponujący – zarówno pod kątem wagi, jak i zakresu działań – projekt transformacji biznesowej oraz technologicznej w naszej Grupie Cyfrowy Polsat. Podejście do projektu jest kompleksowe – oznacza to, że dotyczy zarówno zmiany systemów IT, procedur, regulaminów, terminów jak i np. projektowania ofert czy kampanii marketingowych. Poszukujemy specjalisty, który dołączy do naszego zespołu jako Java Developer, poniżej oczekiwania wobec kandydatów:

TWOJE ZADANIA:

  • Rozwój systemów informatycznych
  • Udział w wytwarzaniu oprogramowania na każdym z jego etapów procesu wytwórczego – od wsparcia analizy do stabilizacji produkcyjnej
  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów i aplikacji IT
  • Współpraca z innymi zespołami IT oraz komórkami biznesowymi

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie: wyższe lub student
  • Doświadczenie: min. 1 rok w wytwarzaniu oprogramowania
  • Technologie: Java, JEE, SQL
  • Motywacja i chęci do poznawania istniejących systemów informatycznych oraz nowych technologii.
  • Wytrwałości w poszukiwaniu źródeł i rozwiązań problemów technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analitycznego oraz twórczego myślenia

Mile widziane:

  • Technologie: Spring, JPA lub Hibernate, EJB, frameworków MVC, Git, Maven, WebService
  • Przykłady własnych projektów developerskich
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • zwracamy uwagę na każde ciekawe doświadczenie – także takie nie związane z programowaniem

OFERUJEMY:

  • Pracę w mocnym i energicznym zespole developerów – w grupie pasjonatów i entuzjastów programowania oraz nowych technologii.
  • Pracę w zaawansowanym środowisku informatycznym oraz projektach i systemach o różnej skali i złożoności (w obszarach: Sprzedaż, Marketing, Zarządzanie bazą, Systemy Logistyczne, Rozliczenia prowizyjne/windykacyjne)
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne - miękkie oraz techniczne
  • Możliwość uczestnictwa w unikalnym na skalę światową międzynarodowym projekcie transformacji informatycznej. Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami na rynku IT
  • Wytwarzanie oprogramowania z dużym naciskiem na Continuous Integration / Continuous Delivery w oparciu o narzędzia do zarządzania kodem, budowania wydań, monitorowania jakości (Jira, Stash, Confluence, Jenkins/Bamboo, ELK)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.