Młodszy Programista JAVA

INDATA Solutions

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

INDATA Solutions SA działa od 1996 roku. Po 20 latach obecności na rynku usług IT, jesteśmy firmą o stabilnej pozycji rynkowej, oferującą Klientom solidne doświadczenie i szerokie kompetencje techniczne.

Działamy w ramach Grupy INDATA S.A., notowanej na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych. Grupa to holding spółek informatycznych o szerokim portfolio rozwiązań IT, realizowanych przez ponad 250 specjalistów IT w całej Polsce. Mamy oddziały w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Lublinie.

Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje wymagające od nas najwyższego poziomu świadczenia usług.

Do naszego oddziału w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie miała za zadanie:

  • Rozwój kluczowych aplikacji biznesowych wspierających działalność spółki;
  • Analiza i programowanie aplikacji;
  • Współpraca przy tworzeniu wymogów biznesowych oraz kreowaniu rozwiązań funkcjonalnych;
  • Tworzenie i testowanie prototypów rozwiązań;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z projektem.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w interesującym środowisku IT;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Wynagrodzenie stałe na podstawie umowy zlecenia;
  • Notebook służbowy oraz smartphone;
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne;
  • Możliwość podjęcia pracy praktycznie od ręki.

Wymagania:

  • Minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe – informatyczne lub pokrewne;
  • Praktyczna znajomość JEE m.in.: JSF, EJB, JPA, JAX-WS i JAX-RS
  • Praktyczna znajomość HTML, CSS, JavaScript;
  • Praktyczna znajomość narzędzi Eclipse, SVN, GIT, Maven, Redmine;
  • Praktyczna znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, JBoss;
  • Praktyczna znajomość SQL i bazy danych Oracle;
  • Udział w projektach prowadzonych metoda Kaskadową i/lub Scrum;
  • Dyspozycyjność oraz mobilność;
  • Znajomość j. angielskiego, na poziomie czytania dokumentacji.

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość serwera aplikacyjnego WebLogic;
  • Znajomość Spring, Struts;
  • Znajomość JQuery, AngularJS;
  • Certyfikaty potwierdzające umiejętności techniczne.

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o podanie możliwego najbliższego terminu ewentualnego podjęcia pracy.

Osoby spełniające w/w wymagania, prosimy o przesłanie swojej aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Jesteśmy otwarci na dowolne formy zatrudnienia i współpracy – umowa o pracę, kontrakt, etc.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Indata SA jest spółką akcyjną notowaną na głównym parkiecie Giełdy Papie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy