Młodszy Programista JAVA / C++ / C#

Sales For

Warszawa, mazowieckie

Sales For

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta – polskiej firmy „nowych technologii” z ponad 20-letnią tradycją, współpracującej z klientami na sześciu kontynentach, członkiem EPCglobal zajmującej się integracją systemów i dostawą rozwiązań RFID, poszukuje: Młodszy Programista JAVA / C++ / C#.

Obowiązki:

  • Wytwarzanie oprogramowania głównie z użyciem technologii RFID,
  • Aktywne wykorzystanie wiedzy w zakresie programowania, baz danych oraz sieci komputerowych,
  • Skrupulatne testy swoich rozwiązań przed przekazaniem do testerów,
  • Dokumentacja wewnętrzna wytworzonego oprogramowania,
  • Raportowanie swojej pracy,
  • Współpraca z innymi programistami w przypadku większych projektów, ale również samodzielność przy projektach mniejszych,
  • Mile widziane uczestnictwo w fazie projektowania oprogramowania (okazjonalnie również w procesie zbierania wymagań klienta).

Wymagania:

  • rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie informatyczne, elektroniczne lub pokrewne,
  • Znajomość języków programowania Java lub C# lub C++ (z chęcią nauki C#),
  • Znajomość Visual Studio lub Eclipse (z chęcią nauki Visual Studio),
  • Biegła obsługa i konfiguracja systemów rodziny Windows,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Twórczą pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju,
  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym,
  • Przyjazną i luźną atmosferę,
  • Elastyczne godziny pracy.
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For