Młodszy Programista C#/.NET

Eurocent S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Będziesz odpowiedzialna(y) za rozwój systemów obsługujących procesy biznesowe spółki.

Wymagania:

  • Znasz C# i platformę .NET przynajmniej na poziomie podstawowym? Słysząc słowo „String” nie panikujesz?:)
  • Potrafisz tworzyć poprawne zapytania SQL na poziomie minimum podstawowym oraz znasz jeden z wymienionych silników bazodanowych (MySQL, PostgreSQL, MSSQL, Oracle)?
  • Myślisz analityczne i twórczo podchodzisz do rozwiązywania problemów?
  • Posiadasz ogólną wiedzę z podstawowych dziedzin informatyki – nie czujesz obrzydzenia do plików XML;)
  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji?
  • Problemem dla Ciebie nie byłoby komunikowanie się z naszym zespołem?

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w strukturach dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności.

Aplikację należy opatrzyć klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Pośrednictwo Finansowe. <br/>Udzielanie pożyczek gotówkowych klie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych