Młodszy programista aplikacji internetowych

SARE S.A.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem e-mail marketingu w Polsce .

Dostarczamy zaawansowane narzędzia wykorzystywane w komunikacji newsletterowej, kampaniach mailingowych, konkursach, programach lojalnościowych, komunikacji wewnętrznej i relacjach inwestorskich, a także do prowadzenia kampanii mobile oraz przeprowadzania badań ankietowych. Posiadamy unikalną wiedzę i doświadczenie, które przekładają się na efekty biznesowe naszych Klientów.

W związku z nieustannym rozwojem spółki SARE SA, poszukujemy:

Miejsce pracy: Rybnik

Kandydat powinien:

  • umieć programować w PHP 5 (obiektowo, funkcyjnie)
  • swobodnie tworzyć zapytania SQL (MySQL)
  • znać zasady programowania aplikacji internetowych z zastosowaniem nowoczesnych technologii (MVC, AJAX)
  • umieć używać oprogramowania do pracy zespołowej nad projektami informatycznymi
  • przynajmniej w stopniu podstawowym znać środowisko Linux
  • znać angielski przynajmniej w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
  • braki w wiedzy nadrabiać zaangażowaniem

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość podstaw SMTP i XSLT
  • ciekawe projekty w portfolio
  • znajomość innych języków programowania
  • zaawansowana znajomość i umiejętność administrowania środowiskiem LAMP
  • poczucie humoru i zaangażowanie

Do zadań zatrudnionej osoby będą należały:

  • programowanie aplikacji internetowych z użyciem PHP, MySQL, jQuery
  • praca w zespole przy nowych lub już opracowywanych projektach
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • analiza wymagań funkcjonalnych i współtworzenie schematów biznesowych
  • wsparcie techniczne działu obsługi klienta

Oferujemy:

  • pracę na w biurze w Rybniku (brak możliwości pracy zdalnej)
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • współpracę w młodym zespole i miłą atmosferę pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy (służbowy laptop)
  • duży wpływ na końcowy efekt opracowywanych projektów
  • darmowe lekcje angielskiego i niemieckiego w biurze - dla początkujących i zaawansowanych

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy oraz zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oświadczam, że wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Prezentacja firmy

SARE jest liderem e-mail marketingu w Polsce . <br/><br/>Współpra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca Praca dla studenta