Młodszy Prawnik / Prawnik - TAX - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta – renomowanej kancelarii prawnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Prawnik / Prawnik - TAXMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Bieżące doradztwo w zakresie podatków pośrednich i bezpośrednich
  • Sporządzanie opinii podatkowych, raportów, pism procesowych i innych dokumentów
  • Wsparcie współpracowników w obsłudze bieżących spraw i postępowań
  • Doradztwo transakcyjne w obszarze podatkowym
  • Bieżący kontakt z urzędami i sądami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, ukończone studia prawnicze
  • 1-3 lata doświadczenia zawodowego w doradztwie prawnym, w obszarze podatkowym
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Systematyczność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego i nabycia doświadczenia w jednej z czołowych Kancelarii
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Bogaty pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.