Młodszy Prawnik/Prawnik - Najmy komercyjne

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie z silną praktyką prawa nieruchomości, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Młodszy Prawnik/Prawnik - Najmy komercyjneMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • sporządzanie i negocjowanie umów najmu powierzchni komercyjnych
  • udział w spotkaniach z klientami kancelarii oraz z kontrahentami klientów
  • bieżąca obsługa projektów nieruchomościowych (centra handlowe, etc.)
  • przygotowywanie projektów umów, memorandów, opinii prawnych i innych dokumentów
  • wsparcie starszych prawników w ich codziennej pracy na rzecz klientów

Wymagania:

  • status aplikanta adwokackiego/radcowskiego, ewentualnie status studenta V roku studiów prawniczych
  • od pół roku do 3 lat doświadczenia w doradztwie prawnym w zakresie prawa nieruchomości, w tym umów najmu (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w tym znajomość terminologii prawniczej
  • chęć dalszego rozwoju zawodowego w obszarze prawa nieruchomości
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • gotowość do ciągłej nauki
  • energia i entuzjazm

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach w prężnej praktyce prawa nieruchomości
  • możliwości rozwoju i dalszego awansu zawodowego w dynamicznie rozwijającej się kancelarii
  • możliwość dalszej nauki od ekspertów w branży
  • pracę w zgranym zespole z przyjazną atmosferą
  • pracę w centrum Warszawy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.