Młodszy Pracownik Produkcji - nie wymagamy doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Police, Dobra, Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Police, Dobra, Szczecin

Miejsce pracy: Dobra Szczecińska

CZY JESTEŚ OSOBĄ, KTÓREJ POSZUKUJEMY?

  • Angażujesz się w wykonywanie powierzonych obowiązków?
  • Chcesz pracować wyłącznie od poniedziałku do piątku?
  • Jesteś osobą gotową do pracy w systemie dwuzmianowym?

Jeśli odpowiedziałeś 3x TAK, to nie czekaj - wyślij nam swoje CV!

OFERUJEMY

  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Pracodawcę w oparciu o umowę o pracę (po uprzednim krótkim okresie próbnym)
  • Gwarantujemy wynagrodzenie składające się ze stawki 15 zł/h brutto
  • Wolne weekendy!
  • Odzież roboczą, niezbędne narzędzia pracy oraz ciepłe napoje w cenie 20 gr.

GŁÓWNE ZADANIA

Do Twoich obowiązków należało będzie: wykańczanie okładek katalogów, układanie tapet oraz ich konfekcjonowanie.

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 oraz 506 561 585.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.