Opis stanowiska pracy

• Zarządzanie zamówieniami Klienta,
• Sprawdzanie dostępności i zamawianie komponentów do produkcji,
• Zakładanie i aktualizacja BOM,
• Kontrola terminów realizacji zamówień,
• Przygotowywanie raportów braków komponentów,
• Wystawianie, rozliczanie i zamykanie zleceń produkcyjnych,
• Przygotowywanie krótko i długoterminowego planu produkcyjnego,
• Kontrola wykonania planu produkcji,
• Kontrola nad wysyłką produktów do Klienta, przygotowywanie harmonogramu wysyłek,
• Inne zadania powierzone przez przełożonego,

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• pracę w godzinach 8-16,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia na odpowiedzialnym stanowisku,
• pracę w firmie, która jest wiodącym dostawcą produktów perfumeryjnych,
• atrakcyjne wynagrodzenie 3600-4600 zł brutto miesięcznie,
• zatrudnienie bezpośrednio u Klienta,

Wymagania

• doświadczenie roczne na stanowisku specjalisty w dziale planowania produkcji lub podobnym,
• wykształcenie wyższe (zarządzanie procesami logistycznymi, logistyka, zarządzanie i marketing)
• umiejętność prowadzenia negocjacji w klientami,
• praktyczna znajomość systemów MP lub ERP (np. SAP),
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• bardzo dobra znajomość MS Office,
• mile widziana znajomość GMP, LEAN oraz cGMP,
• mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej, farmaceutycznej,

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji