Opis stanowiska pracy

•obsługa kasowo-dysponencka
•realizacja planów sprzedażowych na kredyt got.
•aktywne pozyskiwanie klientów
•bieżąca obsługa Klientów w oddziale, kładąca wysoki nacisk na standardy Banku,

Wymagania

•wykształcenie: min. średnie
•doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta lub w call center
•podstawowa wiedza z zakresu produktów bankowych i gotowość odbywania szkoleń
•dyspozycyjność
•kultura osobista oraz uczciwość - wysoki nacisk,
•wysoka motywacja, cierpliwość i miła, bezkonfliktowa osobowość
•niekaralność
•obsługa komputera

OFERUJEMY:
•pracę w spółce o ustabilizowanej sytuacji i wieloletnim doświadczeniu w branży bankowej
•praca od pon. - pt. w godz. 9.00-17.00
•opiekę coacha przez pierwsze 6 m-cy,
•w pierwszym m-cu szkolenia produktowe i sprzedażowe (jedynie dwa produkty do sprzedaży tj kredyty i ROR)
•praca w młodym zespole, używając nowoczesnych technik sprzedaży i narzędzi pracy typu tablet/smartphone
•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z satysfakcjonującą podstawą, prowizjami za sprzedaż, dodatkami za zdrowie oraz premiami nawet do 1200zł netto za jakość obsługi,
•możliwość awansu
•możliwość sprzedaży jednych z lepszych produktów bankowych na rynku tj. Darmowa Pożyczka, Darmowe konto Getin Up, kredyty na dowód osobisty bez zaświadczeń.
•bogaty pakiet socjalny: bony, dofinansowanie kolonii dla dzieci, możliwość skorzystania z pakietu Benefit Multisport dla pracownika i osoby towarzyszącej oraz dziecka, ubezpieczenie NNW.
•udział w licznych szkoleniach w tym zagranicznych trenerów, konkursach, imprezach integracyjnych i eventach

Osoby o bogatym, aczkolwiek stabilnym doświadczeniu zawodowym zapraszamy, aby aplikowały na stanowisko Starszy Opiekun Klienta

Prezentacja firmy

Doradztwo w zakresie usług bankowych, kredyty

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Bankowość, Praca Franczyza / Własny biznes