Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • realizacja celów zespołu związanych z efektywnością i jakością wytwarzania
  • samodzielna realizacja zadań produkcyjnych związanych z eksploatacją urządzeń i maszyn (usuwanie usterek i awarii)
  • przeprowadzanie przezbrojeń urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w zakresie diagnostyki, działań prewencyjnych i remontów
  • utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń
  • prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe poparte doświadczeniem operatorskim lub średnie o profilu technicznym
  • pełna samodzielność w zakresie obsługi operatorskiej urządzeń
  • umiejętności z zakresu budowy maszyn i obsługi technicznej urządzeń
  • znajomość oprogramowania komputerowego w zakresie MS Office
  • znajomość podstaw automatyki

Uwaga:

Zaakceptowany kandydat odbędzie szkolenie stanowiskowe, które zostanie zakończone egzaminem warunkującym dalsze zatrudnienie.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny