Młodszy Operator Produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Chrzanów, małopolskie

Miejsce pracy: Chrzanów

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer ref. MOP/037/WMR

Zadania:

• Obsługa wtryskarek i innych maszyn produkcyjnych

• Postępowanie zgodne z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy

• Kontrola jakości wyrobów gotowych

• Współpraca z pracownikami magazynu

• Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na produkcji / obsłudze maszyn (mile widziane)

• Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej, czterobrygadowej

• Podstawowa znajomość obsługi komputera

• Predyspozycje manualne

• Motywacja i chęć do podjęcia pracy

• Gotowość do wykonywania pracy stojącej

Oferujemy:

• Umowa o pracę

• Wysokie zarobki

• Liczne premie i dodatki

• Szkolenia zapewniające dodatkowe uprawnienia

• Możliwości awansu

• Stała opieka konsultanta

• Benefity: karta Multisport, opieki medyczna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials