ManpowerGroup Sp. z o.o.

Młodszy Operator Maszyn

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez klienta (umowa o pracę - stawka: 3840 zł brutto podstawy + premia 10% + dofinansowanie dojazdów 100-200 zł miesięcznie)
  • Atrakcyjne benefity
  • Zgrany, dynamiczny zespół
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia na wtryskarkach oraz rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy produkcyjnej

Wymagania:

  • Chęć do rozwoju w branży produkcyjnej - mile widziane kilkumiesięczne doświadczenie na produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Samodzielny dojazd do miejsca pracy (Nowa Wieś Wrocławska)

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Ocena jakościowa detali
  • Zgłaszanie awarii
  • Ścisła współpraca z Ustawiaczem maszyn

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials