młodszy nastawiacz maszyn

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Randstad Polska dla jednego ze swoich Klientów - Philips Lighting Poland oddział Pabianice poszukuje kandydatów/-ek na stanowisko: młodszy nastawiacz maszyn.

Nr ref.: 19897
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:

-prowadzenie procesu produkcyjnego na linii technologicznej zgodnie z dokumentacją  (regulacja procesu, dostarczanie materiałów, kontrola procesu i wyrobów, dokonywanie zapisów w dokumentach, wyszczególnienie napraw prewencyjnych, nastawy i regulacje w ustalonym zakresie).

-realizacja planu produkcji i harmonogramu zadań, niezwłoczne usuwanie niezgodności oraz efektywne wykorzystanie materiałów do produkcji.

Oczekiwania:

-mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn

-wykształcenie zasadnicze zawodowe, pożądane techniczne (mechaniczne)

-podstawowa znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office

-uprawnienia SEP do 1kV

Oferta:

-umowa o pracę w pełnym wymiarze etatu

-praca w systemie 3 lub 4-zmianowym

-atrakcyjne wynagrodzenie

-praca w międzynarodowej Firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)