Od ponad 55 lat z powodzeniem wspieramy ?kilkadziesiąt ?firm na terenie Śląska i okolic w pozyskiwaniu najlepszych pracowników. Każdego dnia do biur i zakładów naszych Klientów delegujemy do pracy średnio 1000 pracowników. Skontaktuj się z nami i wybierz dla siebie pracodawcę - każdej osobie gwarantujemy minimum 2 oferty pracy.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy 3 osób na stanowisko:

młodszy magazynier

Nr ref.: 35916
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Węgierska Górka

Zakres obowiązków:
  • wsparcie logistyczne procesu produkcji
  • dbanie o dokumentację
  • załadunek i rozładunek towaru
  • pozostałe prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji o podobnym charakterze
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia
  • zaangażowanie, dokładność, sumienność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym (IV brygady)

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • przyjazna atmosfera pracy
  • karta Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • oferujemy legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)