Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, stabilnie rozwijającej się na Polskim rynku, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Logistyk (ds. cła)

młodszy logistyk

Nr ref.: 41384
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
  •  Planowanie zdolności w oparciu o dane z logistyk
  •  Ustalanie niezbędnych zasobów do realizacji planów dostaw/ wysyłek
  •  Nadzór nad poprawnością danych na dokumentach - zgłaszanie błędów do zamawiających
  •  Efektywna komunikacja z działami logistyki, sprzedaży, zakupów i magazynem
  •  Opracowywanie raportów
  •  Efektywna komunikacja z klientami
  •  Opracowywanie projektów usprawniających
  •  Realizacja działań korygujących i zapobiegawczych
  •  Obliczanie i analiza wskaźników dystrybucyjnych
  •  Szkolenie nowych pracowników
  •  Emisja faktur Proforma
  •  Emisja faktur w SAP
  •  Emisja listów przewozowych CMR
  •  Nadzór nad obiegiem dokumentów
  •  Analiza ruchów w SAP
  • Przygotowywanie wniosków do organów celnych

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość obsługi komputera, MS Office, szczególnie programu MS EXCEL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, oraz w dynamicznym otoczeniu biznesowym
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność, operatywność i nastawienie na realizację powierzonych celów
  • Duża wewnętrzna motywacja do podejmowania działań.
  • Mile widziana znajomość SAP – ale nie jest to warunek konieczny.

Oferta:
  • Praca w międzynarodowym zakładzie, o wysokich standardach produkcji
  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość dalszego rozwoju osobistego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)