InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Młodszy Lider Produkcji

Miejsce pracy: Wrocław (Okolice Korony)

Obowiązki:

  • sporządzanie raportów produkcyjnych;
  • zarządzanie grupą pracowników;
  • koordynacja bieżących projektów;
  • pakowanie wyrobów higieniczno - medycznych do kartoników i opakowań zbiorczych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji min. 6 miesięcy;
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą osób;
  • dokładność w wypełnianiu dokumentacji produkcyjnej;
  • znajomość obsługi MS Office, szczególnie program Excel;
  • mile widziane osoby uczące się zaocznie.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie podpisaną z Interkadra Sp. z o.o.
  • 3-zmianowy system pracy, praca pn – pt;
  • dofinansowanie do obiadów (koszt obiadu to ok. 3-5 zł);
  • bezpłatne napoje z automatów na terenie zakładu
  • bezpłatny autobus z okolic Korony.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.