Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

młodszy kupiec

Nr ref.: 25275
Praca stała
Lokalizacja: okolice Lublina

Zakres obowiązków:
  • Poszukiwanie nowych dostawców
  • Przygotowanie zleceń zakupu zgodnie z procedurami firmy
  • Monitorowanie skuteczności umów i wyników zamówień
  • Zarządzanie procesem utrzymania właściwych relacji z klientem
  • Praca nad rozwojem i poprawą specyfikacji towarów, zaopatrzenia i wyposażenia
  • Zarządzanie powierzonym budżetem
  • Wspieranie przełożonych w prowadzeniu negocjacji w imieniu firmy
  • Praca w systemie SAP

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
  • Mile widziani proaktywni absolwenci studiów wyższych oraz osoby z 1-2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie średnio-zaawansowanym - B1 (warunek konieczny)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności negocjacyjne, samodzielność, zaangażowanie

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Nabycie doświadczenia oraz możliwość odbycia specjalistycznych szkoleń zawodowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)