Młodszy Kupiec - praca w j. niemieckim

Reed Specialist Recruitment

Kraków, małopolskie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: Kraków

Jeśli znasz język niemiecki i chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową pracą w stabilnej firmie - to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Szeroki pakiet benefitów(ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa);
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Realne możliwości awansu;
• Możliwość dołączenia do nowo utworzonego zespołu.

Obowiązki:
• Codzienny kontakt z włoskojęzycznymi kupcami
• Monitorowanie jakości świadczonych przez dostawców usług(terminowość, jakość)
• Wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w systemie SAP
• Wsparcie zespołu w jego bieżących zadaniach

Wymagania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego(B2);
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Doświadczenie zdobyte w pracy na stażu w korporacji będzie dodatkowym atutem;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.