Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego
  • Dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald
  • Kalkulacja zobowiązań podatkowych i sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Miesięczne raportowanie do klientów stosownie do ich potrzeb informacyjnych
  • Przygotowywanie informacji i składanie wymaganych sprawozdań do NBP, GUS
  • Roczne zamykanie ksiąg rachunkowych i sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Bieżący kontakt z klientami w języku polskim lub/i niemieckim

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pakiet szkoleniowy, uwzględniający przygotowanie do uzyskania certyfikatu księgowego
  • możliwość rozwoju osobistego
  • świetną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość)
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – warunek konieczny
  • zaangażowanie, nastawienie na realizację postawionych celów
  • terminowość i skrupulatność
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
  • warunek konieczny: status studenta

Prezentacja firmy

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa