Młodszy Księgowy z j.niemieckim - Toruń

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków: Wymagania: Wykształcenie kierunkowe na poziomie minimum Technik-Ekonomista, bądź wyższe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse). Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. średniozaawansowanym (min. poziom B2) warunek konieczny. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. poziom B1/B2) warunek konieczny. Doświadczenie w obszarze księgowości będzie dodatkowym atutem. Praktyczna znajomość pakietu MS Office. Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem. Bardzo dobra organizacja pracy własnej. Sumienność, dokładność oraz rzetelność. Umiejętność efektywnej pracy w zespole Obowiązki: Weryfikacja dokumentów pod względem formalno- rachunkowym Procesowanie i księgowanie dokumentów. Przygotowywanie płatności. Rozksięgowywanie wyciągów bankowych. Współpraca i dbałość o poprawną komunikację z Klientem Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Pakiet socjalny przy umowie o pracę: karta Multisport + prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie Ponadprzeciętne wynagrodzenie branżowe Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 Pracę dla dużej, międzynarodowej firmy w nowym biurze w Centrum miasta Bezpłatny udział w kursach językowych . Możliwość rozwoju i awansu zawodowego Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv w języku polskim lub angielskim na adres: z podaniem nr ref.