Młodszy Księgowy/ Młodsza Księgowa

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Dekretacja i księgowanie faktur zakupu usług i materiałów oraz rozliczanie kosztów;
Dekretacja i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych;
Wykonywanie przelewów, księgowanie wyciągów bankowych;
Rozliczanie importu usług, współpraca z zagranicznymi kontrahentami w zakresie płatności zobowiązań, kwestie withholding tax;
Sporządzanie zestawień danych księgowych;
Inne czynności zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Pracę na pełen etat w oparciu o Umowę o Pracę;
Benefity pozapłacowe;
Możliwości rozwoju wewnątrz struktur firmy;
Pracę w nowoczesnym biurze z widokiem na Warszawę.

Wymagania:

Dobra znajomość przepisów prawa podatkowego (PIT, CIT, VAT)
Dobra znajomość ustawy o rachunkowości;
Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Dobra obsługa komputera i pakietu MS Office;
Dobra znajomość języka angielskiego;
Umiejętność analitycznego myślenia;
Dokładność, staranność, umiejętność uzyskiwania informacji i bardzo dobra organizacja pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials